FOTO Elitna liga: Bednja u zadnjem jesenskom kolu osigurala prvo mjesto do proljeća

| 19.11.2022. u 16:35h | Objavljeno u Sport

Bednja je danas na domaćem terenu u posljednjem 14. kolu jesenskog dijela prvenstva Elitne lige protiv Zelengaja ostvarila 4:0 pobjedu i osigurala prvo mjesto na tablici do proljeća. Bednja je povela 1:0 u 21. minuti pogotkom Nika Ivančića u 21. minuti, na 2:0 je povisio Richard Rodrigues de Paula pogotkom u 26. minuti, gol za 3:0 je zabio Roberto Bregović u 30. minuti dok je konačnih 4:0 postavio Niko Ivančić svojim drugim pogotkom na susretu u 80. minuti.

U drugom susretu dana, Novi Marof je na domaćem terenu svladao Plitvicu iz Gojanca sa 5:1. Mislav Sakač je zabio hat-trick na susretu golovima u 14., 28. i 30. minuti susreta, Filip Sedlar je bio strijelac pogotka za 2:0 u 20. minuti susreta dok je Vedran Brdar zabio gol za 5:0 prednost domaćina u 45. minuti susreta. Počasni gol za goste je zabio Bruno Cindrić u 68. minuti susreta.

Nedjeljni susreti, 13:30 sati: