Druga ŽNL: Razvitak bez milosti utrpao Dinamu 01 čak sedam golova Foto: Martin Novosel/ilustracija

Druga ŽNL: Razvitak bez milosti utrpao Dinamu 01 čak sedam golova

| 2.4.2022. u 20:41h | Objavljeno u Sport

U dva susreta koja su se danas odigrala u 17. kolu Druge ŽNL, Lunjkovec je na domaćem terenu svladao Polet (M) sa 2:1, dok je Razvitak na gostovanju kod Dinama 01 slavio sa čak 7:3.

Razvitak je u ovom susretu poveo sa čak 7:0 i to golovima Zlatka Pavliša u 7. minuti, Marka Grčića u 24. minuti, Gorana Klekara u 40. minuti, Željka Juga u 44. minuti, Denisa Božića u 50. i 56. minuti te Marina Lotara u 52. minuti susreta, dok je domaćin tek u posljednjih 16 minuta susreta ublažio poraz sa golovima Nikole Delića u 76. i 87. minuti te Nikole Levatića 90+2 minuti.

Sutra su na rasporedu ostali susretu 17. kola u kojem će se susresti Mladost (VT) i Podravac (Sv), Lepoglava i Nova Ves,
Orač i Podravac Kitro (S), Dinamo (B) i Radnički te Novakovec i Mladost (Š).

Sve utakmice će biti na rasporedu u 16 sati.