Druga ŽNL: Lunjkovec zadao novi udarac ambicijama Mladosti (Š), Radnički remizirao u Čičkovini

VV | 19.3.2022. u 21:11h | Objavljeno u Sport

Danas su odigrana dva susreta 15. kola u Drugoj ŽNL u kojoj su se mogli vidjeti zanimljive utakmice. Razvitak i Radnički su odigrali 1:1 remi, dok je Lunjkovec pobijedio jesenskog prvaka Mladost (Š) sa čak 4:0.

Lunjkovec je do pobjede došao golovima Ivana Križanića u 6. minuti, Zorana Šafareka u 38. i 80. minuti te Petra Progovečkog u 65. minuti susreta. Drugi je ovo poraz Mladosti (Š) na startu proljetnog dijela prvenstva.

Razvitak je u susretu protiv Radničkog prvi stigao do vodstva preko Željko Juga u 15. minuti susreta, dok je momčad iz Hrženice izjednačio u 69. minuti golom Gorana Jagića.

U sutrašnjim susretima, Mladost (VT) će ugostiti Novakovca, Lepoglava će biti domaćin Poletu (M), Orač će na domaćem terenu dočekati Podravca (Sv), Dinamo (M) će biti domaćin Novoj Vesi, a Dinamo 01 će kod kuće igrati protiv Podravca Kitra.