Danas će se odigrati dva županijska derbija Foto: Dražen Novosel

Druga pobjeda Zelengaja s trenerom Ivančićem, težak poraz Zadrugara kod lidera

| 19.3.2017. u 09:44h | Objavljeno u Sport

U sklopu 18. kola Međužupanijske nogometne lige Čakovec - Varaždin Zelengaj je jučer došao i do druge pobjede u proljetnom dijelu sezone, pod vodstvom trenera Zorana Ivančića. Zelengaj je na svom terenu u Kućanu Donjem, pobijedio čakovečku Slogu 2:1,poluvrijeme 1:1.

Poveli su gosti u 17. minuti, golom Ivana Fučka, na 1:1 poravnao je Junior u 38. minuti, a konačnih 2:1 postavio je Vilim Horvat u 78. minuti susreta. U ovoj dobroj utakmici nisu realizirana 2 kaznena udarca, u 88. minuti domaćin, u 90. minuti gost.

Vodeći Polet je na svom terenu pobijedio Zadrugar iz Hrastovskog 7:0, poluvrijeme 6:0. u preostalim jučerašnjim utakmicama Međimurec je pobijedio u Slakovcu Slobodu 2:1, a istim je rezultatom Rudar bio bolji u Prelogu od Mladosti Komet.

Danas od 15 sati, na rasporedu su dva županijska derbija, u jednom od njih Varteks će ugostiti Plitvicu iz Gojanca, a Jalžabet momčad Novog Marofa. Nedeljanec će biti domaćin Nedelišću, a Pušćine čekaju Podravinu,