"Crna rupa" od 41. do 48. minute koštala Dabrove poraza od Poreča na startu Lige za prvaka Foto: Dražen Novosel

| 17.2.2024. u 20:31h | Objavljeno u Sport

U večerašnjem susretu 1. kola Lige za prvaka Paket 24 Premijer rukometne lige momčad GRK Varaždina 1930 izgubila je u dvorani u Graberju od sastava Poreča 29:31, poluvrijeme 16:15 za varaždinski sastav.

Kod rezultata 21:21 varaždinski sastav je od 41. do 48. minute primio pet, a nije postigao ni jedan gol, što je, pokazalo se, bila prevelika prednost Poreča, koju domaći sastav nije uspio nadoknaditi.

Najefikasniji na susretu bio je igrač varaždinskog sastava Dominik Novak s 9 golova, a kod gostiju 7 je golova postigao Lucijan Krajcar. U momčadi GRK Varaždina 1930 po 4 su gola postigli Tin Šestak i Martin Marčec, a po 3 gola Tian Borovec i Ivan Petrović.