ČETVRTA NL Prva proljetna pobjeda Ivančice, danas uvjerljivi protiv Plitvice, poraz Bednje u Prelogu

| 2.4.2022. u 18:42h | Objavljeno u Sport

U Četvrtoj nogometnoj ligi Skupina Čakovec - Varaždin ovog su vikenda na rasporedu utakmice 17. kola.

Ivančica je došla do prve pobjede ovog proljeća, svladali su na svom terenu sastav Plitvice 7:1. Četiri je gola postigao Leon Gregur, a po jednog su postigli Uchida, Tkalčec i Jagić. Strijelac za Plitvicu bio je Krunoslav Buhin.

Bednja je izgubila u Prelogu od Mladost Kometa 4:1. Gol za Bednju postigao je Ante Kulji u 84. minuti.

Sutra će od 16 sati i 30 minuta momčad Jalžabeta na svom sportskom centru ugostiti Draškovec, a Nedeljanec će pred svojim navijačima igrati protiv Dinama iz Domašinca. U ovom kolu još će se sastati Mladost- Naprijed i Galeb – Budućnost.