Sračinec je gubio u susretu protiv Nove Vesi 1:0, ali je na kraju slavio s 2:1 Foto: Krešimir Đurić

Budućnost zabila devet u pobjedi, Sračinec preokrenuo susret

| 15.5.2016. u 20:17h | Objavljeno u Sport

U 14. kolu skupine Istok Druge županijske nogometne lige, vodeća Budućnost je s 9:0 svladala Trnje i zadržala prednost od sedam bodova ispred druge Mladosti (Vž).

Miroslav Mendaš je zabio četiri pogotka za domaćina u 45. (KU), 55., 63. i 77. minuti susreta, hat-trick je ostvario Neven Vidaček postigavši prva tri gola u susretu u 13., 21. i 27. minuti, dok su preostala dva pogotka bila djelo Dina Đurasa u 64. i 82. minuti.

U preostalim susretima skupine Istok, Polet (T) je svladao Udarnika 32 4:2, Sloboda (T) je na gostovanju svladala Zagorca 7:2, a Sloboda ŠN je ostvarila četvrtu pobjedu u pet kola ovog proljeća pobijedivši Beretinec 5:1.

U 18. kolu skupine Zapad, vodeći Sračinec je kod kuće preokretom protiv Nove Vesi slavio 2:1 i ostvario 14. pobjedu sezone. Miroslav Ribič je u 53. minuti zabio pogodak za Novu Ves iz kaznenog udarca, nakon čega je u 60. minuti Danijel Soldat poravnao rezultat na 1:1, a pobjedu Sračincu je u 79. minuti donio Dominik Tkalec.

Podravac je na gostujućem terenu svladao Vratno 3:2, Vindija je doma pobijedila Majerje 4:0, a Vinica je slavila u gostima kod Bratstva 3:1.