Oba pogotka u 2:1 pobjedi za Budućnost su bila djelo Nevena Vidačeka Foto: Mario Šamec

Budućnost do 13. pobjede sezone, Nova Ves uvjerljiva protiv Bratstva

| 29.5.2016. u 20:05h | Objavljeno u Sport

Budućnost, unatoč osvojenom naslovu skupine Istok Druge županijske nogometne lige u prošlom kolu, i dalje niže pobjede. Svoju 13. pobjedu ove sezone ostvarili su na domaćem terenu protiv Beretinca kojeg su svladali 2:1. Neven Vidaček je zabio oba pogotka za Budućnost u prvom poluvremenu (40. i 45. min), dok je u 89. minuti za Beretinec na 2:1 smanjio Renato Minđek.

U ostalim utakmicama skupine Istok, Polet iz Tuhovca je u lokalnom derbiju s 2:0 svladao Mladost iz Varaždinskih Toplica, dok je Udarnik 32 bio s 2:0 bolji od Trnja.

U skupini Zapad, Dinamo je, nakon što je veći dio proljeća proveo na drugom mjestu, domaćim 2:1 porazom protiv Vinice pao na peto mjesto, Lepoglava je sa 6:1 bila bolja od Vratna, Nova Ves je sa 7:0 svladala Bratstvo, dok je Podravac s 3:1 bio bolji od Vindije.