Veldin Karić bio je koautor prvog gola Varteksa, a Filip Holi (desno) postigao je sva tri gola za Bednju Foto: Dražen Novosel

Bednja s tri gola Filipa Holija u derbiju 27. kola bolja od Varteksa

| 26.5.2019. u 19:59h | Objavljeno u Sport

U derbiju 27. kola Četvrte nogometne lige skupina Čakovec - Varaždin danas je na igralištu Kod mosta u Beletincu domaća Bednja pobijedila Varteks 3:1. Poveli su gosti golom Tihomira Šoštarića u 41. minuti iz kaznenog udarca,nakon što je u šasnaestercu domaćina srušen Veldin Karić. Na 1:1 izjednačio je Filip Holi golom iz slobodnog udarca u završnici prcog poluvremena. Isti je igrač u 48. minuti udarcem glavom nakon kornera s desne strane povisio na 2:1, da bi u 86. minuti iz kaznenog udarca postravio konačnih 3:1. Kaznenom udarcu prrethodio je prekršaj nad Jakovom Klopotanom u šesnaestecu Varteksa.

Jalžabet je na svom terenu izgubio od Poleta 9:2,dok je Nedeljanec u županijskom derbiju pred svojim navijačima pobijedio Novi Marof 5:0, Dubravka Zagorac izgubila je kod Međimurca 1:0, dok je prijepodne Podravina izgubila u Čakovcu od Sloge 4:1.