FOTO Poletu pripao derbi kola u Beletincu, Nedeljanec slavio u Jalžabetu Foto: Dražen Novosel/Martin Novosel

FOTO Poletu pripao derbi kola u Beletincu, Nedeljanec slavio u Jalžabetu

| 10.3.2024. u 18:09h | Objavljeno u Sport

Danas su odigrana tri susreta u 15. kolu Elitne lige, a Beletinec je bio domaćin derbi susretu kola.

Bednja je ugostila Polet (T) i izgubila sa 3:1. Bednja je bolje startala i povela 1:0 pogotkom Mateusa Diasa da Silve u 20. minuti susreta, što je bio i rezultat na kraju prvog poluvremena. U drugom poluvremenu, gosti su bili bolji i preokrenuli rezultat pogotcima Renata Sakača u 46. i 49. minuti dok je konačnih 3:1 postavio Nikola Modrić pogotkom u 71. minuti iz kaznenog udarca. Polet (T) je utakmicu završio s igračem manje jer je Tin Dvorski zaradio dva žuta kartona, jedan u 19. minuti i drugi u 85. minuti, oba zbog preoštrog starta.

U Jalžabetu je domaća momčad istog imena dočekala vodeći Nedeljanec i upisala 1:0 poraz. Jedini pogodak je pao u 78. minuti iz kaznenog udarca, a strijelac je bio Tomislav Medved. U sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena (45+1) oba trenera su zaradile opomene glavnog suca zbog međusobne konfrontacije.

U jedinom preostalom susretu dana, Novi Marof je na gostovanju kod Dubravke-Zagorca odigrala susret bez pogodaka 0:0.