Momčad Bednje osvojila je danas bod u Ludbregu

Županijski derbi u Ludbregu bez pobjednika, sutra Jalžabet čeka Novi Marof

| 21.4.2018. u 20:03h | Objavljeno u Sport

Županijski derbi u Ludbregu odigran danas u sklopu 21. kola Četvrte nogometne lige između Podravine i Bednje završio je bez pobjednika 1:1. Gosti su imali dva kaznena udarca, od kojeg jednog i to prvog u 42. minuti nisu realizirali, točnije udarac Jakova Klopotana vratar Podravine Jura Banfić je obranio.

Podravina je taj promašaj iskoristila i povela u 45. minuti, a strijelac je bio Renato Sakač. Konačnih 1:1 postavio je Karlo Marić u 78. minuti iz kaznenog udarca.

U preostalim današnjim utakmicama Nedelišće je s 4:0 pobijedilo Dinamo, Polet je s 8:0 u gostima bio bolji od Slobode, a Mladost Komet i Sloga odigrali su 1:1.

Sutra je županijski derbi na rasporedu od 17 sati u Jalžabetu gdje će istoimeni domaćin dočekati Novi Marof,Plitvica (G) će ugostiti momčad Rudara, Međimurec će biti domaćin Zelengaju,a Pušćine dočekuju Nedeljanec.