ŽNK Lepoglava ispala od Pregrade u osmini finala Kupa

Lepoglava je na domaćem terenu poražena 5:3 Lepoglava je na domaćem terenu poražena 5:3 Foto: ŽNK Lepoglava

ŽNK Lepoglava je danas bila domaćin ekipi Pregrade u osmini finala Hrvatskog nogometnog kupa za žene te je izgubila rezultatom 5:3.

Gošće iz Pregrade su povele već u 3. minuti susreta kada ih u vodstvo dovodi Petra Glavač, a u 8. minuti gošće udvostručuju vodstvo pogotkom Petre Bračević. U 20. minuti, Lorena Lovrić smanjuje vodstvo gostiju na 2:1, ali u istoj minuti Bračević svojim drugim pogotkom opet povisuje na 3:1. U 32. minuti susreta dosuđen kazneni udarac za Lepoglavu kojeg realizira Valemtina Kupčić i smanjuje na 3:2, ali u zadnjoj minuti prvog poluvremena gošće još jednom povisuju na 4:2, također iz kaznenog udarca. U 68. minuti, Marija Vučkovečki za Lepoglavu smanjuje na 4:3, ali nadu za povratak u susret zatvara u 84. minuti Glavač svojim drugim golom na susretu.

Sljedeći tjedan za Lepoglavu počinje i nastavak prvenstva u Prvoj HNL za žene, a na domaćem terenu dočekuju ekipu Viktorije.