Ostao bez jedine titule koja mu nedostaje s Al Ainom Foto: FC Al Ain

Zlatko Dalić ostao bez naslova u azijskoj Ligi prvaka

| 26.11.2016. u 17:26h | Objavljeno u Sport

Zlatko Dalić je sa svojim klubom Al Ainom iz Ujedinjenih Arapskih Emirata pred domaćom publikom odigrao 1:1 na uzvratnoj utakmici finala azijske Lige prvaka što je bilo nedovoljno da uzmu naslov nakon što su u prvom susretu izgubili 2:1 protiv korejske momčadi Jeonbuka.

Korejska momčad je povela u 30. minuti susreta preko Han Kyo-wona, dok je domaćin izjednačio preko Lee Myung-jooa u 34. minuti susreta. Krajem prvog poluvremena Al Ain je imao šansu preokrenuti rezultat, ali je kazneni udarac za domaći sastav promašio Brazilac Douglas.