Zelengaj je pobijedio na gostovanju kod Slobode (S) 2:1 Foto: Dražen Novosel

Zelengaj pobijedio Slobodu (S), Podravini bod, Nedeljanec i Jalžabet poraženi

| 19.11.2016. u 18:25h | Objavljeno u Sport

Pet susreta je odigrano u današnjem 14. kolu Međužupanijske nogometne lige Čakovec-Varaždin, a od tri predstavnika Varaždinske županije koja su danas gostovala, samo je Zelengaj upisao pobjedu, Podravina je osvojila bod, dok su Nedeljanec i Jalžabet poraženi.

Zelengaj je pobijedio na gostovanju kod Slobode iz Slokovca 2:1. Zlatko Vrbek je donio vodstvo za Zelengaj u 41. minuti, a na 2:0 je povisio Goran Vugrinec u 50. minuti, dok je na 2:1 smanjio Nino Cvetković u 70. minuti. Podravina je kod kuće remizirala u susretu protiv Poleta (SMnM), iako je mogla uzeti sva tri boda. Podravina je povela u 69. minuti preko Davida Premca, dok je Nikola Barat u drugoj minuti sudačke nadoknade zabio gol za remi 1:1.

Mladost Komet je kod kuće rezultatom 3:1 pobijedila Nedeljanec, a Jalžabet je izgubio kod Nedelišća 2:0. U ostalim susretima Rudar i Pušćine su odigrali 0:0. Sutra, Varteks ide na gostovanje kod Međimurca, Zadrugar gostuje kod Pušćina, a Plitvica iz Gojanca dočekuje Novi Marof