Momčad Zelengaja imala je razloga za slavlje nakon susreta

Zelengaj iznenadio Nedelišće, bod Jalžabetu u Slakovcu

| 10.9.2016. u 20:30h | Objavljeno u Sport

U današnjim prvim utakmicama 4. kola Međužupanijske nogometne lige Čakovec - Varaždin iznenađenje je priredio Zelengaj koji je na svom terenu u Kućanu Donjem rezultatom 3:2 (1:1) pobijedio momčad Nedelišća.

Domaćin je dva puta imao prednost 1:0 i 2:1, golovima Gorana Vugrinca u 9. i 55. minuti nadmetanja, gosti su stizali golovima iz kaznenih udaraca u 45. i 74. miniti, a gol odluke postigao je Dražen Peharda u 83. minuti nadmetanja.

Jalžabet je osvojio drugi bod u ovom prvenstvu odigravši u Slakovcu s domaćom Slobodom 0:0.

Sutra, od 16 sati i 30 minuta u Hrastovskom će Zadrugar ugostiti Novi Marof, Varteks dočekuje Podravinu, Nedeljanec Plitvicu iz Gojanca, a još će se sastati: Pušćine - Polet SMNM, Mladost Komet - Sloga(Č) i Međimurec - Rudar.