Zelengaj je ipak na kraju osvojio bod u današnjem nadmetanju na svom terenu Foto: Dražen Novosel

Zelengaj do boda protiv Mladosti Kometa u 3. minuti sudačke nadoknade

| 26.11.2016. u 15:22h | Objavljeno u Sport

U sklopu 15., posljednjeg kola u jesenskom dijelu prvenstva u Međužupanijskoj nogometnoj ligi Čakovec - Varaždin, danas su u Kućanu Donjem Zelengaj i Mladost Komet odigrali bez pobjednika 1:1. Poveli su gosti golom Tina Hladnika u 10. minuti susreta. a domaćin je izjednačio u trećoj minuti sudačke nadoknade vremena, a strijelac je bio Valentino Mlakar.

Sutra od 13 sati i 30 minuta vodeći Varteks će ugotiti Rudar, Nedeljanec će biti domaćin Međimurcu, Novi Marof će ugostiti Podravinu, Jalžabet će biti domaćin Plitvici (G), Zadrugar čeka Nedelišće, a Pušćine će ugostiti Slogu(Č).