Završilo prvenstvo u Drugoj ŽNL, samo jedan susret posljednjeg kola nije vidio pobjednika

VV | 11.7.2021. u 20:58h | Objavljeno u Sport

Danas su odigrani posljednji susreti ove sezone u Drugoj ŽNL. U šest odigranih susreta, sve su imale pobjednika osim u jednom susretu.

Orač je na domaćem terenu ugostio Mladost (S) i odigrao neodlučeno 3:3. Gosti su imali vodstva u dva navrata u susretu, ali su oba puta ga ispustili (1:0 i 3:2). Dario Prlog je zabio dva gola za goste u 18. i 73. minuti susreta, dok je Dražen Vukina zabio gol za 2:2 u 52. minuti. Mirel Miko zabio dva gola za domaćine u 44. i 74. minuti susreta, a Ivan Telebar je zabio prvi gol za domaćina u 41. minuti susreta za rezultat 1:1.

Rezultat 3:2 je bio najpopularniji danas jer su čak tri susreta završila tim skorom. Nova Ves i Novakovec su tim rezltatom svladali svoje domaćine Radnički i Razvitak, dok je samo Podravac Kitro tim skorom slavio na domaćem terenu protiv Rudara 47.

U jedina dva preotala susreta, Mladost (Š) je na gostovanju kod Bukovčana bila bolja 2:1, dok je Polet (M) s minimalnih 1:0 bio bolji od Klenovnika.