Zadrugar slavio na teškom gostovanju kod Poleta (M), bakljada za 100. gol Zadrugara

| 22.5.2021. u 19:30h | Objavljeno u Sport

U jedinoj subotnjoj utakmici 21. kola Druge ŽNL, Zadrugar je slavio na gostovanju kod Poleta iz Martijanca s 2:0 i postigao svoj 100. i 101. gol sezone.

Prvi gol je pao već u 16. minuti kada je mrežu domaćina zatresao Luka Gerić, dok je konačnih 2:0 u 39. minuti postavio Dario Struški.

Susret je obilježila bakljada gostujućih navijača u 16. minuti susreta koji su najavili to delegatima povodom zabijanja 100. gola sezone.

U sutrašnjim utakmicama sastaju se Mladost (S) i Klenovnik, Dinamo 01 i Lepoglava, Rudar 47 i Nova Ves, Mladost (VT) i Novakovec, Orač i Razvitak, Bukovčan i Radnički te Mladost (Š) i Podravac Kitro.

Sve utakmice su na rasporedu u 17:30 sati.