Druga ŽNL Foto: Martin Novosel

Zadrugar i Lepoglava identičnim rezultatima do novih pobjeda

| 24.10.2020. u 18:42h | Objavljeno u Sport

U današnja dva susreta 11. kola Druge ŽNL, Lepoglava je na domaćem terenu ostvarila 5:1 pobjedu protiv Nove Vesi, a identičnim rezultatom je Zadrugar slavio na gostovanju kod Dinama 01 5:1.

Marko Žuliček je bio strijelac hat-tricka za pobjedu Lepoglave golovima u 25., 32. i 62. minuti susreta, Ivan Podsečki je zabio za 4:0 u 64., a Silvio Podsečki za 5:1 u 88. minuti susreta, dok je jedini gol za goste zabio Mario Gotal u 72. minuti susreta. Susret su obilježila dva isključenja, po jedno u svakoj momčadi. Prvo je isključen igrač gostiju Dominik Kranjčić koji je sakupio dva žuta kartona u 47. i 49. minuti, dok je Jasmin Kokotec u redovima domaćina također sakupio dva žuta kartona u 70. i 80. minuti za preoštre startove.

Karlo Kolak je na susretu Dinama 01 i Zadrugara također zabio hat-trick za Zadrugar golovima u 16., 35. i 52. minuti susreta, Nino Marković je zabio za vodstvo 1:0 u 9. minuti, a Bojan Vručina je u 69. minuti zabio novi 12. gol sezone, dok je jedini gol za domaćine zabio Dino Petek u 31. minuti susreta.

U sutrašnjim susretima, drugoplasirani Orač iz Petrijanca će biti domaćin Podravcu KitruMladost (VT) će dočekati BukovčanKlenovnik će kod kuće igrati protiv NovakovcaMladost (S) će ugostiti RadničkogRudar 47 će na domaćem terenu dočekati Polet (T), dok će šemovečka Mladost ugostiti Razvitak.

Sve sutrašnje utakmice su na rasporedu u 14 sati.