Druga ŽNL Foto: Martin Novosel

Zadrugar bolji od Podravca Kitra, Nova Ves svladala Mladost iz Varaždinskih Toplica

| 17.5.2021. u 06:28h | Objavljeno u Sport

U nedjeljnim utakmica 20. kola Druge ŽNL, Zadrugar je nastavio s dominacijom te je u gostima svladao Podravca Kitra s 5:2. Bojan Vručina i Karlo Kolak su golovima u 14. i 41. minuti donijeli 2:0 vodstvo Zadrugaru, Dario Štabi je u 46. minuti smanjio na 2:1, Kolak svojim drugim golom povisuje na 3:1 u 58., Mario Gizdavec u 66. smanjuje na 3:2, dok je autogolom Nenada Gložinića u 71. minuti Zadrugar povisio na 4:2, a konačnih 5:2 je postavio Karlo Štimac u 79. minuti susreta.

Velik broj golova pao je i u susretu Nove Vesi i Mladosti (VT) gdje je domaća Nova Ves slavila s 5:3. Miroslav Ribič je donio domaćinu prednost od 1:0 u 4., u 18. je na 1:1 poravnao Mihael Bešenić, Denis Matečko je golovima u 26. i 44. povisio rezultat na 3:1, Antonio Šestak je smanjio na 3:2 u 52., Matečko je zabio treći gol za hat-trick u 58. i prednost od 4:2, Nenad Hanc je iz kaznenog udarca smanjio na 4:3, a konačnih 5:3 je postavio Miroslav Ribič svojim drugim golom na susretu u 75. minuti.

U preostalim susretima, Razvitak je svladao Bukovčana s minimalnih 1:0, isti rezultat ostvario je Dinamo 01 na gostovanju kod Klenovnika, dok su remije u ovom kolu odigrali Novakovec i Orač 1:1 te Lepoglava i Rudar 47 2:2.