Viktor Vizjak osvojio tri srebrne medalje na plivačkom Mitingu „Svetog Patrika“ u Zagrebu

| 6.10.2021. u 10:21h | Objavljeno u Sport

U organizaciji PK Novi Zagreb, održan je tradicionalni plivački miting za najmlađe - Miting „Svetog Patrika“, koji je okupio 400 mladih plivačica i plivača iz 21 hrvatskog kluba.

Na programu su bile sve četiri plivačke tehnike u dionicama od 25 metara, a na kraju su se zbrajali svi rezultati te dobio se ukupan poredak, odnosno plasman.

Varaždinski Plivački klub Barok predstavljalo devetero članova Viktor Vizjak, Franjo Pavetić, Josip Bedić, Juraj Hočuršćak, Luka Vuić, Helena Zadravec, Tina Rogina, Dora Huđek i Fran Matuza.

Najuspješniji je bio Viktor Vizjak, koji je osvojio tri srebrne medalje na 25 m delfin, 25 m leđno i 25 m slobodno. U ukupnom poretku zauzeo je 3. mjesto od ukupno 109 natjecatelja u D kategoriji ( 2012. i mlađi). Izvrstan je bio i Franjo Pavetić s broncom na 25 m leđno u istoj kategoriji.