Sloboda (Vž) - Čevo Foto: Martin Novosel

VIDEO, FOTO Sloboda (T) iznenadila Budućnost, Polet (T) izgubio od Poleta (C)

VV | 9.5.2021. u 19:51h | Objavljeno u Sport

Današnje utakmice u Prvoj ŽNL imalo je čak dva iznenađenja. Naime, prve dvije momčadi prvenstva prije 18. kola, Budućnost i Polet (T) su izgubili svoje susrete na domaćim terenima u kojima su premoćno bili favoriti.

Budućnost je izgubila 2:1 protiv Slobode (T). Igor Habuzin je u 56. minuti donio Slobodi (T) vodstvo 1:0, Goran Spasić je donio izjednačenje Budućnosti 1:1 u 67. minuti, dok je Bruno Piskać donio pobjedu Slobodi (T) u 87. minuti susreta.

Polet (T) je današnjim porazom od Poleta (C) 1:0, izgubio drugo mjesto na tablici koje mu je jučer preuzeo Obreš. Matija Šenkiš zabio je jedini gol susreta u 86. minuti. Ovim porazom, prekinut je Poletov (T) niz od devet pobjeda zaredom.

Beretinec je remizirao protiv Novog Marofa, Mladost (M) je pobijedila Mladost (Vž) s 5:2, Dinamo (B) je na domaćem terenu izgubio protiv Drave Ajaxa s 3:0, a Sloboda (Vž) je slavila protiv Čeva s 2:1 na domaćem terenu ostvarivši tako tek drugu pobjedu sezone.