VIDEO, FOTO Seniorke Varteksa krenule s visokom 10:0 pobjedom protiv Župe dubrovačke

| 11.9.2021. u 20:19h | Objavljeno u Sport

Danas je odigrana prva utakmica za seniorke Varteksa u novoj sezoni Druge HNL za žene u skupini A. Slavili su uvjerljivo 10:0 protiv Župe dubrovačke.

Čak četiri gola zabila je Tara Lušić, a zabila ih je u 10., 34., 67. (KU) i 84. minuti susreta, Maja Sambolec je zabila dva zgoditka u 20. i 50. minuti, Marinela Mesar je također zabila dva pogotka za Varteks u 65. i 77. minuti, dok su preostala dva gola zabili Helena Lacković u 5. i Lucija Mišak u 63. minuti susreta.