Polet (M) - Razvitak Foto: Martin Novosel

VIDEO, FOTO Razvitak iznenadio Poleta (M) u Martijancu hat-trickom Marina Lotara

| 9.5.2021. u 23:12h | Objavljeno u Sport

U današnjim susretima 19. kola Druge ŽNL, trećeplasirani Polet (M) je neočekivano izgubio sa čak 3:0 proitv Razvitka iz Čičkove, a junak susreta za Razvitak je bio Marin Lotar koji je zabio sva tri gola za goste.

Prvi gol je pao u 8. minuti, drugi u 12. minuti, dok je treći gol pao u 88. minuti susreta. Polet (M) je u drugom poluvremenu imao brojčanu prednost jer je igrač gostiju Leon Balenta u 45. i 49. minuti radi dva prekršaja zaradio dva žuta kartona i isključenje, ali nisu iskoristili brojčanu prednost da preokrenu susret, a u 85. minuti je i Polet (M) imao igrača manje jer je Mihael Bergovec zaradio izravni crveni zbog prekršaja na igraču u izglednoj prilici.

Mladost (S) je na domaćem terenu izgubio od Podravca Kitra s 5:3. Za goste su golove zabili Mihael Vađunec u 6., 49., 52. i 88. minuti te Tin Petak u 61. minuti susreta, dok su za domaćine golove zabili Bojan Brlek u 9. minuti, Dario Prlog u 45. i 61. minuti susreta.

U derbiju općine Petrijanec, Orač je na domaćem terenu poražen od Nove Vesi s 5:2. Nova Ves je do kraja prvog poluvremena već vodila 3:1 pogotcima Davida Sokača u 8., Martina Mihalića u 26. i Denisa Matečka u 29. minuti susreta, dok je Ivan Telebar zabio jedini gol za domaćina u 30. minuti prvog poluvremena. U drugom poluvremenu, Ervin Sokač je zabio gol za 4:1 u 52., Marin Šincek je u 65. minuti zabio za smanjenje na 4:2, a Miroslav Ribič je zabio za konačnih 5:2 u 71. minuti susreta. Orač je susret završio s 10 igrača na terenu jer je David Dombaj isključen zbog dva žuta kartona, prvi u 51., drugi u 80. minuti susreta, oba zbog oštrih prekršaja.

U ostalim susretima, Rudar 47 je pobijedio protiv Klenovnika 1:0, Dinamo 01 je izgubio od Mladosti (Š) s 3:2, Lepoglava je slavila sa 3:0 protiv Mladosti (VT) na njihovom terenu, dok je Novakovec bio bolji od Bukovčana također na gostovanju s rezultatom 2:0.