VIDEO, FOTO Obreš i Polet (T) ostvarili pobjede za smanjenje zaostatka za Budućnošću Foto: Martin Novosel

| 12.6.2021. u 21:20h | Objavljeno u Sport

Danas su odigrane tri utakmice 23. kola Prve ŽNL u kojima su dvije momčadi koje love prvoplasiranu Budućnost, Obreš i Polet (T), ostvarile važne pobjede.

Polet (T) je na gostovanju kod Dinama (B) slavila s minimalnih 1:0. Jedini gol je pao u 23. minuti susreta, a strijelac je bio Renato Sakač.

Obreš je na domaćem terenu ugostio Mladost (Vž) i slavio s 4:1. Mladost je neočekivano povela u susretu golom Tomislava Zajca u 33., dok je domaćin preokrenuo susret golovima Dina Kresingera u 59., 72. i 74. minuti susreta, dok je jedini preostali gol zabio Nikola Šafarić u 64. minuti susreta.

U jedinom preostalom susretu je Novi Marof je slavio s 3:1 protiv Drave Ajaxa. Za Novi Marof su golove zabili Mislav Sakač u 3., Sebastijan Štriga u 45. i Nikola Cecelja u 53., dok je gol za goste zabio Sebastijan Huzjak u 80. minuti susreta.

Sutra su na rasporedu utakmice Budućnosti i Plitvice (S), Sloboda (Vž) i Mladost (M), Čevo i Beretinec te Sloboda (T) i Polet (C). Sve utakmice su na rasporedu u 18 sati.