VIDEO, FOTO Mladost (VT) ostvarila uvjerljivu pobjedu protiv Orača, Zadrugaru drugi poraz sezone Foto: Martin Novosel

| 23.6.2021. u 21:20h | Objavljeno u Sport

U jučerašnjem 27. kolu Druge ŽNL, odigrani su svi susreti, a najimpresivniju pobjedu je ostvarila momčad Mladosti (VT) protiv Orača kojeg su svladali sa 6:1.

Golijada protiv momčadi iz Petrijanca je krenula u 29. minuti kada je prvi gol zabio Igor Beštek, na 2:0 je povisio Zlatko Planinc u 33. minuti, Boris Levatić je zabio za 3:0 u 45+1 minuti susreta, a nakon toga je Nenad Hanc zabio hat-trick golovima u 53. (KU), 58. i 83. minuti, dok je jedini gol za goste zabio Dominik Dombaj u 55. minuti.

Mladost (S) je na svom terenu svladala novog prvaka Zadrugara s 2:1 i nanijela mu tek drugi poraz ove sezone. Zadrugar je poveo golom Luke Gerića u 34. minuti susreta, ali su domaćini preokrenuli susret golovima Antonija Martinkovića u 83. minuti i Darijo Prloga u 89. minuti.

U ostalim utakmicama, Nova Ves je izgubila od Podravca Kitro 3:1 na domaćem terenu, Lepoglava je svladala Novakovca s 3:0, Klenovnik je odigrao remi s Razvitkom 1:1, Radnički je bio bolji od Mladosti (Š) s 5:1 na gostovanju, Polet (M) je bio bolji od Dinama 01 s 3:1 na gostovanju, a Bukovčan je svladao Rudara 47 sa istim rezultatom također na gostovanju.