Orač - Klenovnik Foto: Martin Novosel

VIDEO, FOTO Bojan Vručina zabio pet u 13:1 pobjedi Zadrugara, Orač slavio 1:0 protiv Klenovnika

| 25.4.2021. u 20:15h | Objavljeno u Sport

Zadrugar se brzo oporavio od prošlotjednog remija protiv Nove Vesi i današnjom 13:1 pobjedom protiv Novakovca u sklopu 17. kola Druge ŽNL vratio na pobjedničke staze.

Bojan Vručina je još jednom bio najbolji strijelac za momčad iz Hrastovskog zabivši čak pet golova u 6., 9., 12., 36. i 79. minuti susreta, Nikola Pačko je zabio dva gola u 14. i 52. minuti, Luka Gerić je također bio dvostruki strijelac s golovima u 33. i 41. minuti, dok su po jedan gol zabili Dorian Topolko u 20., Antonio Kolak u 29., Karlo Štimac u 66., a u 31. minuti susreta je Emerik Mlinarić zabio i autogol u korist Zadrugara, dok je počasni gol za goste zabio Dalibor Šamarija u 64. minuti susreta. S nova pet gola na današnjem susretu, Bojan Vručina sada ima već 30 zabijenih golova u sezoni.

U Petrijancu se igrao susret između Orača i Klenovnika u kojem je domaćin bio bolji s minimalnih 1:0, a jedini gol susreta zabio je Marin Miko u 45. minuti susreta.

Visoku pobjedu ostvarila je i momčad Mladosti (S) koja je na gostovanju kod Rudara 47 bila bolja čak 7:1. Bojan Herceg je zabio prvi gol susreta za vodstvo domaćina 1:0 u 3. minuti, ali nakon toga Mladost (S) preuzima kontrolu i zabija čak sedam pogodaka, s time da je Dario Prlog zabio čak četiri gola za goste i to u 11., 16., 27. i 60. minuti, Bojan Brlek je bio dvostruki strijelac s golovima u 35. i 56. minuti, dok je sedmi gol zabio Mario Grabrovec u 88. minuti susreta.

U preostalim susretima, Dinamo 01 je sa 4:1 slavio protiv Podravca Kitra, Mladost (VT) je izgubila protiv svog imenjaka iz Šemovca s 1:0, dok je Polet (M) odigrao 1:1 protiv Nove Vesi.