Uzvrat pred domaćom publikom se igra za tjedan dana 26. studenog Foto: Al Ain

| 19.11.2016. u 13:59h | Objavljeno u Sport

Danas se odigrao prvi susret finala azijske Lige prvaka između momčadi Al Aina koju trenira varaždinski trener Zlatko Dalić te korejski predstavnik Jeonbuk Hyundai Motors. Dalićeva momčad je poražena na gostovanju kod korejskog prvaka 2:1.

Prvo poluvrijeme susreta je prošlo bez da su se tresle mreže na obje strane. U drugo poluvrijeme je bolje ušla Dalićeva momčad koja je u 63. minuti zabila pogodak za vodstvo preko Kolumbijca Danila Asprille, ali je vodstvo bilo kratkog vijeka jer je domaćin poravnao rezultat u 70. minuti preko Leonarda Rodriguesa Perreire, a isti igrač je preokrenuo rezultat na 2:1 u 77. minuti nakon dosuđenog kaznenog udarca za korejsku momčad.

Uzvratni susret se igra za tjedan dana 26. studenog gdje će momčad Zlatka Dalića imati prigodu uzeti titulu azijskog prvaka pred domaćom publikom.