Važni bodovi Zadrugara u Jurovcu, domaćin imao dva kaznena udarca

| 21.5.2016. u 19:59h | Objavljeno u Sport

Golom Dražena Vukine u 39. minuti nadmetanja danas je momčad Zadrugara pobijedila u Jurovcu momčad Poleta iz Svetog Martina na Muri 1:0 u susretu 27. kola Međužupanijske nogometne lige Čakovec - Varaždin.

Za momčad Poleta dosuđena su dva kaznena udarca. Prvi u 53. minuti kojeg nije iskoristio domaći igrač Andrej Goričanec, točnije vratar Zadrugara Jasmin Modrić obranio je njegov udarac, a u 69. minuti Valentin Cvetković je s bijele točke poslao loptu pored gola.
Vrijedna pobjeda, kojom smo, vjerujem, riješili pitanje ostanka u ligi - naglasio je trener Zadrugara Danijel Kolak.

Sutra u 17.30 sati u županijskom derbiju Jalžabet će ugostiti Varteks, Plitvica će u Gojancu dočekati Rudar, Novi Marof sastav Nedelišća, a Zelengaj će biti domaćin Centrometalu. U ostalim sutrašnjim utakmicama sastat će se Međimurec - Mladost Komet,  Graničar(K) - Sloboda(S) i Pušćine - Naprijed.