Kitro Varaždin svladao Zadar u tri seta 3:0 (25:23, 25:23, 25:17) Foto: Krešimir Đurić

Važna i uvjerljiva pobjeda Kitro Varaždina za povratak na prvo mjesto

| 5.3.2017. u 19:55h | Objavljeno u Sport

Kitro Varaždin izborio je važnu pobjedu u današnjem susretu Prve lige protiv konkurenta Zadra u borbi za najmanje drugo mjesto koje sljedeće sezone vodi u Superligu. Varaždinski sastav je ostvario najuvjerljivijiu pobjedu do sada protiv gostiju iz Zadra te ih svladao u tri seta 3:0.

Prva dva seta su bila rezultatski izjednačena, a gosti iz Zadra su pali tek u završnici oba seta identičnim rezultatom 25:23, dok je treći set pripao Kitro Varaždinu s uvjerljivih 25:17. Ovom pobjedom su se vratili na prvo mjesto tablice na kojem su bili gotovo čitavi zimski dio prvenstva.

Sljedeći susret za varaždinsku momčad će biti domaći susret protiv zagrebačkog Medicinara.