Varteks slavio na gostovanju kod Mladosti Kometa, Jalžabet pobijedio kod kuće

Varteks slavio na gostovanju kod Mladosti Kometa, Jalžabet pobijedio kod kuće Foto: Dražen Novosel

NK Varteks je na jedan preuzeo prvo mjesto od Poleta (SMnM) na tablici Četvrte lige skupina Čakovec-Varaždin pobijedivši na gostovanju kod Mladosti Kometa 2:1, Mladost je povela u 43. minuti golom Silvija Radikovića, dok je Varteks preokrenuo rezultat golovima Frana Kukeca u 58. i Tihomira Šoštarića u 90+3. minuti.

Od ostalih županijskih predstavnika, još je samo Jalžabet ostvario pobjedu i to na domaćem terenu protiv Nedelišća 3:1, Novi Marof je s uvjerljivih 4:0 poražen na gostovanju protiv Omladinca (NSR), a Podravina je poražena 3:2 kod kuće protiv Međimurca, dok je Dubravka-Zagorac izvukla bod na gostovanju kod Rudara 1:1.

Bednja sutra dočekuje Dinamo (D), a Nedjeljanec Slogu, dok Varteksovi navijači sutra navijaju da Pušćine na domaćem terenu svladaju Polet (SMnM).