Varteks s dva igrača manje tijesno izgubio od Radnika, Podravini bod kod kuće

Tihomir Šoštarić bio je danas strijelac dva gola za momčad Varteksa u susretu protiv Radnika iz Križevaca Tihomir Šoštarić bio je danas strijelac dva gola za momčad Varteksa u susretu protiv Radnika iz Križevaca Foto: Dražen Novosel

U današnjim susretima 5. kola Treće hrvatske nogometne lige Sjever danas je momčad Varteksa na stadionu Slobode izgubila od Radnika iz Križevaca rezultatom 3:2, dok je Podravina na svom stadionu u Ludbregu odigrala s Viroviticom bez golova. Varteks je veći dio susreta igrao s igračem manje, jer je u 20. minuti drugu opomenu dobio kapetan momčadi Fran Kukec, a u 85. minuti drugi žuti, automatski crveni karton dobio je i Lovro Težački.

Oba gola za Varteks postigao je Tihomir Šoštarić u drugom poluvremenu, Momčad Radnika je treći gol postigla u petoj minuti sudačke nadoknade vremena.