Varteks pobijedio Nedeljanec, Jalžabet bolji od Međimurca

Varteks je zasluženo pobijedio Nedeljanec na njegovom terenu Varteks je zasluženo pobijedio Nedeljanec na njegovom terenu Foto: Dražen Novosel

U današnjim utakmicama 26. kola MŽNL u županijskom derbiju u Nedeljancu istoimeni domaćin izgubio je od Varteksa rezultatom 2:0, poluvrijeme 1:0. Golove za goste postigli su Tomislav Medved u 33. minuti i Borna Radić u 78. minuti nadmetanja.

U Dunjkovcu Pretetincu momčad Jalžabeta pobijedila je Međimurec 3:2, poluvrijeme 2:0 za goste. Strijelci za Jalžabet bili su Zlatko Vrbek u 10, Dario Sakač u 28. i Nikola Pomper u 53. minuti utakmice.

Rezultati 26. kola

Sloboda(S) - Plitvica (G) 2:1, Nedelišće - Podravina 0:1, Sloga(Č) - Polet (SMnM) 0:6, Rudar - Novi Marof 3:3, Međimurec - Jalžabet 2:3, Mladost Komet - Zadrugar 3:0, Zelengaj - Pušćine 1:3, Nedeljanec - Varteks 0:2