FOTO Varteks na Slobodi dostigao 0:2 i osvojio bod, Podravina slavila u gostima Foto: Krešimir Đurić

FOTO Varteks na Slobodi dostigao 0:2 i osvojio bod, Podravina slavila u gostima

| 8.4.2023. u 18:30h | Objavljeno u Sport

U današnjim susretima 19. kola, prvog u trećem dijelu prvenstva u Trećoj NL Sjever momčad Varteksa danas je na stadionu Sloboda osvojila bod odigravši s Koprivnicom 2:2,dok je Podravina slavila u Murskom Središću, svladavši domaći Rudar rezultatom 2:1.

Varteks je na stadionu Slobode, nakon 0:0 na poluvremenu, u 64. minuti gubio 2:0, a strijelci za goste bili su Delić u 58. i Essomba u 64. minuti.

No igrači Varteksa se nisu predavali i uspjeli su prvo smanjiti na 1:2 golom Dejana Glavice u 78. minuti, a nakon toga i izjednačiti golom Karla Benkovića u 90.+2 minuti susreta.

Ludbreška Podravina je voljom ždrijeba igrala s Rudarom, od kojeg je prije tjedan dana na svom terenu izgubila 2:1, a danas su ih pobijedili u Murskom Središću rezultatom 2:1.

Već nakon prvog poluvremena Podravina je imala vodstvo od 2:0, golovima Karla Samboleca u 26. i Mateja Vidovića u 35. minuti, a domaćin je u nastavku uspio samo smanjiti vodstvo ludbreškog sastava na 1:2, golom Slavena Hlišća u 49. minuti.