Nedeljanec je poveo u 16. minuti, ali su bodovi otišli u Sveti Martin na Muri Foto: Dražen Novosel

Varteks i Novi Marof bez pobjednika, druga pobjeda Jalžabeta, poraz Nedeljanca

| 25.9.2016. u 18:03h | Objavljeno u Sport

U današnjim utakmicama 6. kola MŽNL na stadionu Varteksa u županijskom derbiju momčadi Varteksa i Novog Marofa odigrali su bez pobjednika 2:2, poluvrijeme 2:1 za domaćina. Golove za Varteks postigli su Tomislav Medved u 19. i Goran Spasić u 41. minuti, a za Novi Marof strijelaci su bili Marko Pavlović u 35. i  Josip Barišić u 74. minuti nadmetanja.

Jalžabet je ostvario drugu uzastopnu pobjedu, svladavši u Pušćinama istoimenog domaćina 3:1, poluvrijeme 0:0. Dva je gola za Jalžabet postigao Nikola Pomper u 73 i 89. minuti, a jednom se među strijelce upisao Mislav Sakač u 78. minuti susreta.

Nedeljanec je na svom terenu izgubio od Poleta iz Svetog Martina na Muri 3.1, poluvrijeme 1:1. Gol i to vodeći na susretu za Nedeljanec postigao je Marko kovačić u 16. minuti nadmetanja.