Varteksu bod, a Podravina u proljetni dio krenula s pobjedom

Varteks je na stadionu Sloboda Varteks je na stadionu Sloboda Foto: Krešimir Đurić

U današnjim utakmicama 15., prvog proljetnog kola u Trećoj hrvatskoj nogometnoj ligi Sjever momčad Varteksa je na stadionu Sloboda ugostila Rudar iz Murskog Središća, a susret je završio rezultatom 1:1. Poveo je Varteks golom Ivana Režića iz kaznenog udarca u 18. minuti nadmetanja,a gosti su izjednačili u 84. minuti nadmetanja, golom Ivana Ptičeka.

Obje su momčadi s igračem manje završile susret. Prvo su gosti u 63. minuti ostali bez Filipa Škvorca, zbog drugog žutog kartona, a od 75. minute i Varteks je imao igrača manje na terenu jer je zbog drugog žutog kartona isključen Fran Kukec.

Podravina je na svom stadionu u Ludbregu bila bolja od Podravca iz Virja rezultatom 2:0, golovima Karla Samboleca u 28. minuti i Josipa Horvatinovića u 74. minuti nadmetanja.