Varaždinu prvo, BSK-a drugo poluvrijeme i tri boda

Varaždin nije uspio kapitalizirati bolju igru iz prvog poluvremena Varaždin nije uspio kapitalizirati bolju igru iz prvog poluvremena Foto: Monika Rusak

U susretu 27. kola Treće HNL Istok danas je na stadionu Varteksa momčad BSK-a iz Bijelog brda pobijedila Varaždin 2:1, poluvrijeme 1:0 za domaćina.

Varaždin je bio bolji prvo poluvrijeme i imao nekoliko prigoda iz kojih je mogao riješiti pitanje pobjednika, ali osim gola Stjepana Oštreka u 28. minuti susreta, mreža BSK-a se više u prvom dijelu nije zatresla.

U nastavku utakmice gosti su bili bolji suparnik i realizirali svoje dvije prilike, u 59. minuti kada je strijelac bio Mario Meter i u 81. minuti kada je strijelac bio Kristijan Krajčec, za zasluženu pobjedu momčadi iz Bijelog Brda.