Vodeći gol na utakmici u Ždralovima postigao je Domagoj Drožđek u 55. minuti susreta Foto: Krešimir Đurić

Varaždinu, golom Drožđeka, bod u Ždralovima, Šafarić nije iskoristio kazneni udarac

| 13.5.2017. u 18:45h | Objavljeno u Sport

U susretu 27. kola Treće HNL Istok danas je u Ždralovima momčad Varaždina osvojila bod odigravši s domaćom Mladosti 1:1. Gol za Varaždin postigao je Domagioj Drožđek u 56. minuti nadmetanja, što je bio vodeći gol na susretu. Na 1:1 izjednačio je Matej Bošnjak u 69. minuti nadmetanja.

Ni na ovom susretu, kao ni na prethodnom protiv Croatije Đakovo, Varaždin nije iskoristio kazneni udarac. U 42. minuti kaznenom prostoru Mladosti srušen je Sambolec, a udarac Nikole Šafarića s bijele točke vratar Mladosti Kristijan Srbljanović je obranio.

Varaždin je i dalje drugi na tablici, a u slijedećem, 28. kolu, koje je na rasporedu u subotu 20. svibnja na stadionu Sloboda od 17 sati bit će domaćin Višnjevcu.

Vodeće Međimurje je danas u Požegi odigralo sa Slavonijom 3:3.