Članovi Karate kluba Shito Ryu iz Varaždina uspješni na dva turnira

| 1.2.2018. u 09:20h | Objavljeno u Sport

Na Grand Prixu Međimurje 2018., turniru kojim je počela nova sezona u ovoj kalendarskoj godini, nastupilo je i osmero natjecatelja Karate kluba Shito Ryu iz Varaždina.

Srebrna su odličja osvojili Jakov Kostanjevac, Tea Kostanjevac i Antonio Kranjčić, brončani su bili Marko Gerbus i Ema Hrnčić, a  bez plasmana su ostali Roko Bednjanić, Lamia Knezoci i Gabrijel Pajtak. Kata tim mlađih kadetkinja u sastavu Ema Hrnčić, Lamia Knezoci i Tea Kostanjevac osvojio je 2. mjesto, dok je kata tim učenika u sastavu Marko Gerbus, Jakov Kostanjevac i Antonio Kranjčić osvojio 3. mjesto.

Troje članova Karate kluba Shito Ryu iz Varaždina nastupilo je i u Polzeli u Sloveniji, gdje je održano 2. kolo Kofukan školske lige. Zlatne medalje osvojio je Martin Kokot kate B i open, a osvojio je i srebrnu medalju borbe ml.učenici i brončanu kod učenika. Melani Lazar osvojila je brončane medalje u kategoriji  ml.kadetkinja i među kadetkinjama,dok je Laura Vugrinec osvojila brončanu medalju među učenicama.