Rijeka je svladala domaći sastav 3:0 (25:10, 25:17, 25:18) Foto: Mario Šamec

Varaždin Volley još jednom bez ozbiljnijeg otpora protiv Rijeke

| 20.2.2016. u 19:23h | Objavljeno u Sport

Niti treći puta ove sezone, momčad Josipa Kleina nije uspjela upisati pobjedu ili barem odvesti momčad Rijeke u utakmicu sa pet setova pred domaćom publikom u Gradskoj sportskoj dvorani kraj Drave.

Varaždin Volley je u drugom kolu Skupine 3, Prve A nacionalne odbojkaške lige, glatko poražen sa 3:0. Prvi set je uvjerljivo pripao Rijeci (25:10), dok su u druga dva seta igrači Varaždin Volleya pružili bolji otpor (25:17, 25:18), ali u konačnici to nije bilo dovoljno da se ozbiljnije priprijeti gostima iz Rijeke koji će sljedeće sezone igrati u prvoj jakosnoj skupini državnog prvenstva.

Sljedeći tjedan, Varaždin Volley će imati najbolju šansu za prvu pobjedu u Skupini 3 kada će u trećem kolu ugostiti momčad Borova iz Vukovara.