Varaždin večeras na svom stadionu pretrpio četvrti poraz ove sezone, Rijeka slavila 2:0 Foto: Krešimir Đurić

| 25.11.2023. u 16:54h | Objavljeno u Sport

Kraj utakmice u Varaždinu, Domaća momčad pretrpjela je četvrti poraz ove sezone. Rijeka je slavila 2:0, golovima Bande u 13. i auto golom Škaričića u 53. minuti.

Opomenut je Alen Grgić.

Četiri minute sudačke nadoknade.

U 87. mkinuti umjesto Mitrovskog na terenu je Capone.

Utakmici je nazočno 1818 gledatelja.

U 83. minuti izmjena kod Rijeke, umjesto Selahija na terenu je Galešić.

U 75. minuti po dvije izmjene kod obje momčadi, u igri Varaždina su Vugrinec i Domjanić, a izašli su Šego i Drožđek. Kod Rijeke u igri su Petrović Obregon.

U 73. minuti Zelenika izbaccuje u korner loptu koja je išla pod gredu.

U 72. minuti korneer za Rijeku s lijeve strane.

U 65. minuti Drožđek s 25 metara puca, daleko od gola.

U 63. minuti dvije izmjene kod Rijeke, umjesto Yansannea i Bande, ušli suGrgić i Hodža.

U 59. minuti izmjene kod Varaždina, umjesto Škaričića i Pilja na terenu su Banovec i Belcar.

U 58. minuti Fruk iz skobodnog udarca s oko 20 metara loptu šalje pored gola.,

U 53. minuti Rijeka je povela 2:0, a strijelac je bio igrač Varaždina Luka Škaričić. Nakon ubačaja s desne strane u kazneni prostor Varaždina,Škaričić je glavom loptu poslao u lijevu donju stranu gola Zelenike.

U 50. minuti Mitrovski na dodavanje Drožđeka sa 17 metara puca iznad gola.

U 49. minuti Drožđek je pucao s 20-tak metara, točno u Labroviića.

U 49. minuti opomenut je Banda.

Počelo je drugo poluvrijeme, Varaždin je krenuo sa centra.

Kraj prvog poluvremena, Varaždi gubi od Rijeke 1:0, a strijelac je bio Banda u 13. minuti susreta,

Minuta sudačke nadoknade.

U 45. minuti korer za Rijeku.

U 43. minuti iz slobodnog udarca s oko 20 metara desno iskosa pucao je Postonjski, preko gola.

U 42. minuti opomenut je Čabraja. Slobodan udarac za Varaždin.

U 38. minuti Ivanović se našao u dorboj situaciji,ali je njegov udarac otišao pored gola.

U 36. minuti Šego je u lijevoj strani kazheniig prostora gostiju odigrao za Drožđeka, koji je pucao po zemlji, Labrović je uhvatio loptu.

U 34. minuti Ivanović je udarcem po zemlji pogodio lijevu vratnicu Zelenike.

U 33. minuti opomenut je Postonjski.

U 31. minuti opomenut je Jelenić.

U 27. minuti sjajna prilika za Varaždin, ali je Šego s 5 metara loptu poslao preko gola. I da je bio gol ne bi vrijedio jer je označeno zaleđe.

U 27. minuti Zelenika brani udarac Ivanovića s desne strane.

U 21. minuti dobra kcija Rijeke, Selahi je s lijeve strane u kaznenom prostoru odigrao za Fruka, koji je pucao pored gola.

U 19. minuti iz slobodnog udarca s oko 25 metara pucao je Postonjski, po sredini gola, u ruke Labrovića.

U 16. minuti zatresla se greda gola Zelenike, nakon slobodnog udarca Čabraje s 20-tak metara. Odbijenu loptu gosti nisu uspjeli sprovesti u mrežu.

U ¸13. minuti Rijeka je povela a strijelac je bio Banda. Fruk je proigrao Bandu u sredini kaznenog prostora, Banda je primirio loptu i sa 7 metara poslao je po zemlji pored Zelenike za vodstvo Rijeke od 1:0.

U 3. minuti Zelenika padom u noge uzima loptu ispred Yansanea koji je po desnoj strani ušao u kazneni prostpr Varaždina.

Rijeka je počela u bijelim dresovima sastavu: Labrović, Janković, Mitrović, Banda, Selahi, Fruk, Smolčić, Čabraja, Dilaver, Ivanović i Yansane.

Varaždin je utakmicu počeo u plavim dresovima sa sljedećih 11: Zelenika, Pellumbi, Postonjski, Drožđek, Šego, Mitrovski, Vukčević, Pilj, Boršić., Jelenić i Škaričić.

Sudac je Fran Jović iz Zagreba, pomažu mu Luka Perić iz Zagreba i Ivan Starčević iz Bjelovara, dok su u VAR sobi Dario Bel i Kristijan Novosel.

U sklopu 16. kola SuperSport HNL momčad Varaždina je danas po sunčanom, ali hladnom i vjetrovitom vremenu, ugostila sastav Rijeke.