Momčad Varaždina pobjednik županijskog Kupa u sezoni 2018./2019. Foto: Dražen Novosel

| 2.6.2019. u 17:42h | Objavljeno u Sport

Pobjedom i u današnjem uzvratnom finalnom susretu Kupa ŽNS-a nad sastavom Bednje na igralištu Kod mosta u Beletincu rezultatom 3:1 momčad Varaždina pobjednik je ovog natjecanja treću sezonu zaredom.

Nakon što su u prvom finalnom susretu koji je u utorak odigran također na igralištu u Beletincu pobijedili rezultatom 4:0 nogometaši Varaždina su na današnjem uzvratu koji je odigran u lijepom dekoru pred oko 500 gledatelja prvi primili gol i to u 12. minuti a strijelac za Bednju bio je Marin Ivančić na dodavanje Filipa Holija.

Varaždin je izjednačio golom Emanuela Črnka u 24. minuti dok je na 2:1 povisio Leonardo Vuk u 33. minuti a isti je igrač tri minute kasnije povisio na 3:1.

Varaždin i Bednja izborili su nastup u završnici hrvatskog Kupa.