Varaždin pretrpio drugi poraz pod vodstvom Kovačevića, danas izgubili s 1:0 u Maksimiru, golom iz 9. minute

| 20.3.2022. u 14:52h | Objavljeno u Sport

Kraj utakmice u Maksimiru. Varaždin  je danas pretrpio drugi prvenstveni poraz pod vodstvom trenera Maria Kovačevića. Druga momčad Dinama je bila bolja rezultatom 1:0, golom Bartola Barišića, na dodavanje Šarinića.

Igrat će se najmanje pet minuta sudačke nadoknade vremena.

U 89. minuti opomenut je Brekalo.

U 89. minuti udarac Topića iz blizine, vratar Zadro brani.

U 88. minuti opomenut je kod Dinama Sučić.

U 85. minuti izmjene kod Dinama, umjesto Katinića u igri je Rukavina, a umjesto strijelca Barišića u igri je Laća.

U 83. minuti opomenut je, zbog prigovora, jedan od igrača s klupe Dinama, čini se da je u pitanju Gyamfi.

U 77. minuti posljednje izmjene kod Varaždina, umjesto Škaričića na terenu je Senić, a umjesto Brodića u igru je ušao Domjanić.

U 73. minuti izmjena kod Dinama umjesto Vukotića na terenu je Filip Brekalo, brat hrvatskog reprezentativca Josipa Brekala.

U 72. minuti prema golu Varaždina pucao je Vukotić, lopta se od Herrere odbila u korner, zamalo pored desne vratnice gola Sentića.

U 69. minuti kod Varaždina umjesto Lusavca u igru ulazi Herrera.

U 67. minuti prve izmjene kod Dinama umjesto Šaranića ulazi Sučić, a umjesti Ćužea ušao je Mamić.

U 66. minuti kod Dinama opomenut je Soldo.

U 64. minuti nakon dobrog prodora Šege po lijevoj strani i povratnu loptu pred gol za Topića ovaj je pucao, ali je blokirala obrana Dinama i lopta je završila u korneru.

U 63. minuti korner za Varaždin, nakon što je vratar Dinama Zadro obranio dva udarca igrača Varaždina.

U 61. minuti Ćuže je s oko 18 metara lijevo iskosa pucao i gađao lijevu stranu gola Varaždina,ali je Sentić obranio i loptu izbacio u korner.

U 60. minuti prve izmjene u momčadi Varaždina, umjesto Teklića u igru ulazi Topić, a umjesto Urate ulazi Mekić.

U 57. minuti Posavec je proigran u desnoj strani kaznenog prostora, pucao ali u vratara Dinama, koji je bio na svojoj prvoj, lijevoj stativi.

Varaždin bolji na otvaranju drugog poluvremena, ima više loptu u svom posjedu, ali nema opasnosti po gol Dinama.

U 52. minuti slobodan udarac za Teklića s oko 25 metara lijevo iskosa, lopta završava u živom zidu Dinama.

Počinje drugo poluvrijeme utakmice na stadionu u Maksimiru. Nema promjena u sastavima u odnosu na prvih 45 minuta.

Kraj prvog poluvremena, Dinamo ima vodstvo od 1:0, golom Bartola Barišića.

U 45. minuti korner za Dinamo s desne strane, bez opasnosti po gol Varaždina.

U 42. minuti na dodavanje Teklića, loptu je u lijevoj strani kaznenog prostora primio Šego, pucao iz prve, ali preko gola.

U 40. minuti Sentić krajnjim naporom, nogom, brani udarac po zemlji Ivana Šaranića s desetak metara desno iskosa. Lopta odlazi u korner.

U 38. minuti sjajna akcija Varaždina, koju je po lijevoj strani potegnuo Posavec, odigrao u kaznenom prostoru, na 15 metara od gola domaćina, za Brodića, ovaj je pucao, ali je golman Dinama obranio njegov udarac.

U 35. minuti nakon akcije Dinama po lijevoj strani na 17 metara po sredini od gola Varaždina proigran je Šaranić, koji je od prve pucao po zemlji, ali pored desne vratnice gola Sentića. Mogao je Dinamo povećati svoju prednost.

U tijeku je 34. minuta lopta je uglavnom u posjedu igrača Dinama.

U 29. minuti dobra prilika za Dinamo nakon duge akcije, uslijedio je udarac s 15 metara lijevo iskosa, srećom, preko gola Sentića.

U 28. minuti korner za Dinamo s desne strane. Ubacivanje Šaranića u pet metara u ruke Sentića.

U 25. minuti opomenut je Vukotić zbog prekršaja nad Kolarićem.

U 24. minuti korner za Dinamo s desne strane. Lopta izbijena iz kaznenog prostora nema opasnosti po gol Sentića.

U 22. minuti korner za Varaždin s lijeve strane. Ubačaj na prvu vratnicu Teklića, lopta je ispala golmanu Zadri, ali ju je uhvatio.

U 19. minuti nakon kornera gostiju brza akcija Varaždina, koju je poveo Posavec po lijevoj strani, lopta je došla u desnoj strani kaznenog prostora za Brodića, koji je pucao po zemlji, ali je netko od obrane Dinama izbacio loptu u polje prije gol linije. Uslijedio je još jedan udarac igrača Varaždina, ali je i taj udarac obrana Dinama blokirala.

U 19. minuti korner za Dinamo s desne strane.

U 17. minuti Urata je ubacio s lijeve strane, pred golom je skočio Brodić, pucao glavom, ali je loptu uhvatio golmana Dinama.

U 13. minuti korner za Dinamo s lijeve strane. Dva puta je pokušao ubaciti Vukotić, ali bez opasnosti po gol Varaždina.

U 9. minuti vodstvo Dinama golom Bartola Barišića, na dodavanje Šarinića. Šesti je to gol Barišića ove sezone.

U 7.minuti sjajna prilika za Varaždin, na dodavanje Šege Posavec je ušao u kazneni prostor s lijeve strane, ušao u peterac i pucao po zemlji, ali pored gola Dinama.

U 4. minuti Šaranić je pucao s distance, ali je Sentić bez poteškoća uhvatio loptu.

U 2. minuti korner za Dinamo s desne strane, ali Sentić lovi loptu bez opasnosti po gol.

Glavni je sudac Antonio Škobić iz Osijeka.

Dinamo je počeo sa sljedećih 11: Zadro, Hrvoj, Daničić,Katinić, Braun,. Soldo,Šaranić,Tomek, Barišić,Vukotić i Ćuže.

Varaždin je utakmicu počeo u sastavu: Sentić, Brodić, Karabatić,Teklić, Posavec,Šego, Lusavec, Kolarić,Belcar, Urata i Škaričić.

Dinamo je u plavim dresovima, a Varaždin u narančasto - crnim majicama i crnim gaćicama.

Gol Dinama je kod makimirske šume, a Karo Sentić je na suprotnoj strani.

Na stadionu u Maksimiru u 13 sati počeo je susret 21. kola Druge HNL između druge momčadi Dinama i Varaždina.