Varaždin izgubio od Dinama u Maksimiru, domaćin zabijao posljednjih 20 minuta, od 33. gosti s igračem manje Foto: Krešimir Đurić

| 16.10.2022. u 16:58h | Objavljeno u Sport

Momčad Varaždina je u današnjoj utakmici 13. kola SuperSport Hrvatske nogometne luge izgubila na stadionu u Maksimiru, pred 4 144 gledatelja, od sastava Dinama rezultatom 3:1, poluvrijeme 1:0 za Varaždin.

Varaždinci su poveli u 9. minuti, a strijelac je bio Fran Brodić. U 33. minuti varaždinska je momčad ostala s igračem manje jer je drugi žuti karton dobio Herrera. Prvi put je opomenut u 5. minuti susreta.

Dinamo je izjednačio u 70. minuti, a strijelac je bio Petković, na 2:1 za domaćina povisio Baturina u 78. minuti susreta, dok je konačnih 3:1 postavio Petković u 4. minuti sudačke nadoknaade vremena iz kaznenog udarca.