Varaždin i šesti puta odigrao neriješeno, večeras s Lokomotivom 0:0 Foto: Krešimir Đurić

Varaždin i šesti puta odigrao neriješeno, večeras s Lokomotivom 0:0

| 21.10.2023. u 17:50h | Objavljeno u Sport

Kraj utakmice, Varaždin je i šesti puta ove sezone odigrao neriješeno, večeras s Lokomotivom 0:0.

93. minuta kormer za Varaždin s desne strane.

Opomenut je Banovec.

Četiri minute sudačke nadoknade vremena.

U 88. minuti dvije izmjene kod gostiju, umjesto Goričana i Bartoleca u igri su Kalaica i Kanižaj.

U 87. minuti kormer za Varaždin s lijeve strane.

U 85. minuti opomenut je Bartolec.

Dvije izmjene kod Vaaraždina u 84. minuti, umjesto Boršića i drožđeka u igri su Bručić i Banovec.

Utakmicu prati 1 117 gledatelja.

U 82. minuti Bubanja puca s ruba kaznenog prostora, pored gola.

U 81. miniti Čavlina brani udarac Postonjskog, sjajna prilika Varaždina.

U 78. minuti izmjena kod Varaždina, umjesto Elezija na terenu je Šego.

U 77. minuti izmjena kod Lokomotive, umjesto Leovca u igri je Miličević.

U 76. minuti opomenut je Fetai.

U 74. minuti opomenut je Leovac.

U 73. minuti izmjena kod Lokomotive, umjesto Krivaka na terenu je Fetai.

U 72. minutu izmjena umjesto Pilja na terenu je Mario Marina.

U 71. minuti opomenut je Postonjski. To mu je treći žuti karton.

U 69. miniti Krivak puca glavom s 11 metara poredgola.

U 63. minuti Postonjski na dodavanje Elezija s dvadesetak metara puca iznad gola.

U 57. minuti sjajan udarac Drožđeka sa 16 metara, Čavlina još bolje brani.

U 50.minuti kormer za goste s desne strane.

Počelo je drugo poluvrijeme.

Izmjena kod Varaždina uoči drugog dijela, umjesto Belcara u igri je Domjanić.

Kraj prvog dijela, na odmor se odlazi s 0:0. Varaždin je imao 58 posto posjed lopte, pet udaraca od kojih tri u okvir gola i 7 kornera, dok je Lokomotiva imala 9 udaraca prema golu, od kojih četiri u okvir goila i četiri kornera.

Korner za Lokomotivu s lijeve strane.

Minuta sudačke nadoknade vremena.

U 44. minuti korner za Varaždin s lijeve strane. Šesti korner za Varaždin, četiri su imali gosti.

U 43. minuti opomenut Vladan Bubanja.

U 42. minuti opomenut je Nekić.

U 38. minuti korner za Varaždin s lijeve strane.

U 37. minuti Tuci je pucao iz slobodnog udarca s oko 25 metara, lopta odlazi preko gola.

U 35. minuti Bartolec je pucao iz daljine po zemlji po sredini gola, nema poteškoća za Zeleniku.

U 35. minuti korner za Lokomotivu s lijeve strane.

U 32. minuti Pilj je s 14 metara pucao pod gredu gola Lokomotive, ali Čavlina je izbacio u korner.

U 31. minuti Mitrovski je pucao s ruba kaznenog prostora s desne strane, Čavlina skreće u korner.

U 29. minuti dobra prilika za Lokomotivu, s desne je strane u kaznenom prostoru udarac po zemlji uputio Goričan, ali je Zelenika obranio.

U 26. minuti nakon ubačaja s lijeve strane lopta je na pet metara od gola došla do Marića, koji je pokušao glavom, ali preko gola.

U tijeku je 25. minuta Goričan je pucao s lijeve strane u blok, točnije u Nekića, lopta odlazi u korner.

U 13. miniti pucao je Tuci s desne strane po zemlji, Zelenika loptu izbacio u korner s desne strane. Nema opasnosti po gol domaćina.

U 12. minuti opomenut je Antonio Boršić jer je na sredini terena nagazio Goričana.

U 7. minuti prvi korner za Varaždin, s desne strane, izvest će Postonjski. Opet novi korner. Nema opasnosti po gol gostiju.

U 3. minuti Elezi spušta loptu za Pilja, a ovaj puca s ruba kaznenog prostora preko gola.

Prvi su s centra krenuli igrači Lokomotive.

Lokomotiva je susret počela u sastavu: Čavlina, Živković, Leovac, Mersinaj, Goričan, Tuci, Marić, Krivaj, Šotiček, Bartolec i Bubanja. Gosti su u crvenim dresovima i crnim gaćicama.

Trener varaždinske momčadi Mario Kovačević odlučio se za sljedećih 11: Zelenika, Pellumbi, Nekić, Postonjski, Drožđek, Belcar, Mitrovski, Vukčević, Elezi, Pilj i Boršić. Varaždin je u tamno plavim dresovima, a gol Zelenike je kod južne tribine.

Sudac je Zdenko Lovrić iz Đakova,a oomagat će mu Marjan Tomas iz Vladislavaca i Ivan Janić iz Iloka, dok je četvrti sudac Antonio Škobić iz Osijeka. VAR sudac je Ivan Bebek iz Rijeke, a pomagat će mu Vedran Đurak iz Svetog Ivana Zeline.

U 16 sati na Gradskom stadionu u Varaždinu počeo je susret 12. kola SuperSport HNL između Varaždina i Lokomotive. U sastavu Varaždina zbog tri žuta kartona nema Jelenića, a zbog ozljede izostat će Vukušić i Brodić. Nakon duljeg vremena u zapisniku je Lamine Ba.