Varaždin i Istra 1961 otvorili 11. kolo i odigrali susret bez pobjednika Foto: Krešimir Đurić

Varaždin i Istra 1961 otvorili 11. kolo i odigrali susret bez pobjednika

| 30.9.2022. u 19:49h | Objavljeno u Sport

Kraj utakmice, susret je završio 1:1. Varaždin je poveo golom Teklića u 37. minuti, a gosti su izjednačili golom Caseresa u 69. minuti.

Tri minute sudačke nadoknade vremena.

U 89. minuti opomenut je Mumba,

U 88. minuti dvije izmjene, umjesto Kolarića u igri je Peri, a umjesto Boultama ušao je Mumba.

U 87. minuti odbijenu loptu od obrane gostiju Puclin je poslao pored gola.

U 87. minuti Brodić je nakon ubačaja s lijeve strane pucao glavom zamalo pored gola.

U 86. miniti opomenut je Galilea.

U 85. minuti nakon kornera s lijeve strane lopta je na pet metara od gola došla na glavu Stanića, koji je pucao preko gola.

U 84. minuti sjajna akcija Varaždina koju je okončao udarcem Brodić, golman je obranio bit će korner.

U 81. minuti drugi uzastopni korner za Varaždin, s desne strane. Na žalost lopta je preletjela sve u kaznenom prostoru.

U 78. minuti tri izmjene kod Varaždina, ušli su Pilj, Brodić i Puclin, a teren su napustili Elezi, Šego i Mato Stanić.

U 77. minuti opomenut je Teklić.

U 69. minuti rezultat je izjednačen na 1:1 a strijelac je bio Kaseres, koji je na rubu kaznenog prostora iskoristio pogrešku jednog domaćeg igrača, koji nije uspio ispucati loptu u teren, nakon čega ju je prihvatio, ostao sam pred golmanom Varaždina i loptu sa 14 metara poslao u desnu stranu gola Zelenike.

U 68. minuti kraći prekid jer je Teklić ostao ležati na travi.

U 63. minuti izmjene u obje momčafi. Kod gostiju umjesto Mlinara na terenu je Kopljar, a kod Varaždina igru je napustio Herrera a ušao je Posavec.

U 60. minuti Vinko Petković je sa 16 metara nakon duge akcije gostiju pucao preko gola.

U 51. minuti opomenut je Advan Kadušić.

U 50. minuti opomenut je Herrera.

U 47. minuti korner za Varaždin s lijeve strane.

Počelo je drugo poluvrijeme. Kiša pada sve jače.

Uoči početka drugog poluvremena izmjena kod gostiju, umjesto Rovisa, koji je ušao u igru u 17. minuti, na terenu je Luka Marin. Kod Varaždina nema promjena.

Kraj prvog poluvremena, na odmor se odlazi vodstvom Varaždina 1:0, euro golom Tonia Teklića u 37. minuti.

Minuta sudačke nadoknade vremena.

U 44. minuti pred golom Varaždina lopta je došla do Ercega koji je pucao sa 7-8 metara, ali je Zelenika obranio i spasio mrežu.

U 41. minuti udarac je s oko 25 metara lijevo iskosa oprobao Jeleni, lopta je otišla zamalo pored gola, desne vratnice.

GOOOOOL Varaždin vodi 1:0, golom Tonia Teklića u 37. minuti. Korner je bio s lijeve strane, lopta odbijena izvan kaznenog prostora u desnu stranu napada Varaždina, gdje ju je prihvatio Teklić, krenuo s loptom prema sredini i snažnim udarcem pogodio mrežu nemoćnog Lučića.

U 36. minuti korner za Varaždin s desne strane. Novi korner s lijeve strane.

U 34. minuti prodor Petkovića po desnoj strani, na kraju je po zemlji loptu pucao prema golu, Zelenike bez problema uhvatio.

U 33. minuti dobra akcija Varaždina, lopta je u desnoj strani kaznenog prostora došla do Šege, koji je na kraju loše ubacio.

U 28. minuti opomenut je Marko Stolnik.

U 23. minuti iz slobodnog udarca s desne strane ubacio je Teklić, a lopta je došla na glavu Stolnika, koji je pucao točno u golmana gostiju.

U 22. minuti zbog prekršaja nad Šegom opomenut je Caseres.

U 20. minuti velika prilika za Istru 1961. Erceg je s desne strane kaznenog prostora izašao sam pred Zeleniku i lobao ga, ali je srećom ispred gol linije loptu u polje izbacio Jelenić.

U 17. minuti prva izmjena na susretu i to kod gostiju. Zbog ozljede teren je napustio Hujber, a ušao je Rovis.

U 13. minuti korner za Varaždin s desne strane, nema opasnoti po gol gostiju.

U 12. minuti pucao je Teklić s 20 metara preko gola.

U 7. minuti nakon ubačaja s desne strane iz slobodnog udarca pred gol Zelenike, dva igrača Istre 1961 zakasnila na ubačaj.

U 2. minuti udarac Herrere s lijeve strane s ruba kaznenog prostora u desni donji kut gola Istre, golman obranio, lopta izbačena u korner.

U 18 sati i 1 minutu počela je utakmica.

Istra 1961 počet će utakmicu u zelenim dresovima u sastavu: Lučić, Hujber, Mlinar, Caseres, Galilea, Boultam, Petrusenko,Perković, Erceg, Petković i Kadušić.

Varaždin će utakmicu početi u plavim dresovima sa sljedećih 11: Zelenika, J. Stanić, Teklić, Šego, Kolarić, Elezi, Stolnik, Jelenić, Herrera, Stanić i Katanec. Na klupi su: Radošević, Brekalo, Puclin, Brodić, Posavec, Lusavec, Banovec, Belcar, Pilj, Perić, Škaričić, Čubelić.

Sudit će Dario Bel iz Osijeka, a pomagat će mu Kruno Šarić iz Županje i Dejan Vuković iz Zagreba. Četvrti sudac bit će Patrik Kolarić iz Čakovca. VAR sudac bit će Ivan Bebek iz Rijeke, a asistirat će mu Robi Kezele.

Na Gradskom stadionu u Varaždinu u 18 sati počet će nadmetanje između Varaždina i Istre 1961.