Varaždin i Gorica nakon prvih 45 minuta okončali nadmetanje na Arena Cupu Foto: ilustracija

Varaždin i Gorica nakon prvih 45 minuta okončali nadmetanje na Arena Cupu

| 17.1.2024. u 15:19h | Objavljeno u Sport

U sklopu desetodnevnih priprema u Medulinu nogometaši Varaždina odigrali su danas i treću, posljednju utakmicu u svojoj skupini protiv momčadi Gorice.

Po izuzetno teškom terenu za igru,koji je bio natopljen vodom uslijed kiše koja je padala prije i za vrijeme susreta, momčadi su pružile solidnu igru u prvom poluvremenu, tijekom kojeg je na obje strane bilo i prigoda za pogotke, ali mreže se nisu zatresle.

Gorica nije iskoristila, točnije promašila je kazneni udarac, dok je najveću priliku za Varaždin imao Šego.

Dogovorom trenera klubova utakmica je zbog teškog terena i neodgovarajućih uvjeta za igru, a da bi se izbjegle moguće ozljede, nije nastavljena, već je završila nakon prvih 45 minuta rezultatom 0:0.

Ovim rezultatom Varaždin je nastup u svojoj skupinu završio na trećem mjestu i igrat će protiv trećeplasirane momčadi iz druge skupine, austrijskog Kapfenberga.