Varaždin danas u Puli pretrpio 13. poraz ove sezone,ali je zadržao šesto mjesto na tablici Foto: ilustracija

| 17.5.2024. u 19:51h | Objavljeno u Sport

U susretu 35.,pretposljednjeg kola u SuperSport HNL momčad Varaždina izgubila je danas poslijepodne u Puli od domaće Istre 1961 rezultatom 2:0, poluvrijeme 0:0.

Golove su postigli Lisica u 47. i Jaganjac u 62. minuti nadmetanja. Bio je to susret u kojem je Varaždin imao 55 posto posjed lopte, uputio je 7 udaraca prem golu domaćina, od kojih su dva bila u okvir gola i izveo 3 kornera.

Istra 1961 imala je 8 udaraca prema golu Varaždina, od kojih su tri bila u okvir gol a izveli su samo jedan korner.

Unatoč porazu Varaždin je zadržao šesto mjesto na tablici s bodom prednosti u odnosunna Istru 1961, uoči posljednjeg kola.