Ivan Horvat (desno) zabio pogodak vrijedan remija Foto: Mario Šamec

Varaždin 1930 do prvog remija sezone i drugog mjesta na tablici

| 31.10.2015. u 21:20h | Objavljeno u Sport

U utakmici koja je mogla lako biti i poraz i pobjeda, Gradski rukometni klub Varaždin 1930 je na gostovanju kod MRK Ivanića upisao prvi remi sezone 29:29. Momčadi Varaždina 1930 i Ivanića su se izmjenjivali u vodstvu čak sedam puta unutar utakmice, ali će varaždinski sastav možda više žaliti za pobjedom s obzirom da su u 39. minuti imali vodstvo 22:18 i nisu uspjeli prelomiti utakmicu u svoju korist. U zadnjoj minuti utakmice rukometaši Varaždina 1930 su i gubili 29:28, ali je gol vrijedan remija pogodio Ivan Horvat.

Najbolji igrač u redovima varaždinskog sastava je bio Vedran Huđ koji je postigao sedam golova, Martin Marčec je pridodao šest, Ivan Horvat je zabio pet, a Bruno Vili Zobec je zabio četiri. Ovim remijem Varaždin 1930 je skočio na drugo mjesto tablice s obzirom da su konkurenti Zamet i Umag, koji su bili bodovno izjednačeni sa varaždinskim sastavom, ubilježili poraze.