GOTOVO Varaždin pobijedio 1:0 golom Mateja Senića iz kornera Itsukija Urate

NK Varaždin NK Varaždin Foto: Krešimir Đurić

90+4 minuta - kraj utakmice, Varaždin je pobijedio 1:0 pogotkom Mateja Senića u 37. minuti susreta

90+3 minuta - nova šansa za Domagoja Drožđeka, ali lopta ide neprecizno daleko od vratiju iz voleja

90+2 minuta - dalekometan udarac Istre 1961, ali ide po sredini vrata i ravno u ruke Zelenike

90. minuta -  još četiri minute sudačke nadoknade

86. minuta - žuti karton za igrača Istre 1961, požutio je Luka Hujber nakon što je rušio Domagoja Drožđeka

85. minuta - iz igre za Istru 1961 izašao je Josip Tomašević, a ušao je Robert Perić-Komšić

84. minuta - sjajna kombinacija preko lijevog krila s Ivanom Delićom, ali Domagoj Drožđek promašio je gol Istre s nekih 10 metara

83. minuta - požutio Einar Galilea za Istru 1961 nakon što je srušio Benka na sredini terena

78. minuta - nova zamjena u Varaždinu, izašao Neven Đurasek, ušao Dino Skorup

75. minuta - Luka Hujber s desnog krila puca prema Zeleniki, ali Zelenika lagano to zaustavlja

73. minuta - dvostruka zamjena u Varaždinu, izašli Kerim Memija i Mohamed Mehdikani, a ušli su Vinko Petković i Ivan Delić

70. minuta - dvoatruka zamjena u redovima Istre 1961. Arona Sane i Slavko Blagojević izašli, a ušli su Antonio Ivančić i Mateo Lisica

67. minuta - Domagoj Drožđek okušao svoj udarac, ali daleko pored vrata Istr 1961

64. minuta - novi žuti karton za Varaždin, ovaj puta je požutio Matija Kolarić

56. minuta - promjena u redovima Istre 1961, iz igre izašao Stefan Lončar, ušao Adrian Gonzalez Fuentes

49. minuta - Mehdikani dodaje s desne strane prizemnu loptu prema Leonu Benku koji sa sredine terena s 20 metara puca prema golmanu Istre koji paradom spašava svoja vrata

46. minuta - počelo drugo poluvrijeme, Leon Benko ušao u igru za Varaždin, a iz igre izašao Obregon

45+3 minuta - završilo prvo poluvrijeme

45+2 minuta - Obregon se sjurio prema golu Istre 1961 nakon lošeg dodavanja prema zadnjoj liniji domaće momčadi, ali udarac s ruba 16-erca ide ukoso i daleko pored bliže vratnice gola Istre 1961

41. minuta - velika prilika Istre 1961 za izjednačenje, Gedeon Guzina iskoristio dobar dubinski ubačaj, ali dobra obrana Zelenike spašava Varaždin

37. minuta - GOOOL Matej Senić zabio gol glavom na rubu golmanovog peterca nakon dobrog ubačaja Itsuki Urate iz kornera

36. minuta - korner za Varaždina nakon što je Drožđek primio dugu loptu od Matije Kolarića, napao sa lijeve strane i krenuo prema sredini, pucao sa ruba 16-erca kojeg je obrana Istre poslala u gol-aut

30. minuta - Varaždin za sad bez konkretne prilike prema vratima Istre 1961

24. minuta - slobodni udarac za Istru 1961, Josip Tomašević u petercu šalje loptu glavom prema golu, ali promašuje

16. minuta - Ivan Novoselec je ozlijeđen i neće moći nastaviti susret za momčad Varaždina, zamijenio ga je Jurica Grgec

9. minuta - prva velika prilika na susretu, nakon ubačaja sa strane,  Stjepan Lončar puca s lijeve strane prema Zeleniki nakon ubačaja s desnog krila, ali udarac brani vratar Varaždina

5. minuta - utakmica je tek počela, a igrač Varaždina Matej Senić je već dobio žuti karton

Počeo je susret četvrtog kola Prve hrvatske nogometne lige između Istre 1961 i Varaždina. Varaždin je krenu u susret sa sljedećom postavom, Oliver Zelenika, Kerim Memija, Domagoj Drožđek, Itsuki Urata, Matej Senić, Matija Kolarić, Jorge Leonardo Rojas Obregon, Neven Đurasek, Ivan Novoselec, Marko Stolnik i Mohamed Mehdikani. Novi igrač u redovima Varaždina Kerim Memija debitira u današnjem susretu za varaždinski sastav.